Informace o mně

Jsem učitelka a trenérka. Obě tyto pracovní role mi přináší radost a uspokojení. V jednom období jsem jen učila angličtinu. Bylo to fajn, ale chyběl mi pohyb a změna prostředí. Nyní mám rovnováhu mezi oběma činnostmi a můžu je pěkně kombinovat. Doufám, že se mi to bude dařit i nadále.

Já a sportování
Sport mě doprovází od mala. Začala jsem rytmikou, věnovala jsem se krasobruslení a do deseti let zároveň i tenisu. Ten u mě vyhrál a na vysoké výkonnostní úrovni jsem ho dělala do svých dvaceti let. V mládežnických kategoriích jsem se pohybovala kolem 10. místa československého žebříčku. Hrála jsem tenisovou ligu za Prostějov a krátce za Zlín. Při svém pobytu v Anglii jsem hrála soutěže družstev za malý londýnský klub. Tenis je nejen mou prací, ale stále i koníčkem.

Já a trénování
Děti jsem začala trénovat v prostějovském klubu už ve svých dvaceti letech. Měla jsem možnost trénovat v Londýně, Vídni a Hamburku. V roce 2002 jsem se stala trenérkou 2. třídy a v letech 2013 až 2015 jsem studovala Trenérskou školu při FTVS UK v Praze.
Nyní vedu přípravku prostějovského klubu TK Agrofert a věnuji se trénování starších dětí v Tenisáčku, a to hlavně ve skupinových trénincích. Ráda organizuji letní tenisové tábory a dětské turnaje v mini a babytenise.

Využívám hodně tréninkových pomůcek a neustále se vzdělávám a inspiruji i v zahraničí. Chci, aby hodiny byly dynamické, bez velkých prostojů. Jsem přátelská a trpělivá. Když je vhodná chvíle, ráda si s dětmi popovídám. Díky svým jazykovým znalostem a zkušenostem ze zahraničí nabízím trénování v angličtině, němčině, španělštině a ruštině.